Jolanda van den Berg-Allen, klantcoach Careyn:
“In ’t verleden hebben we al eerder producten aangeschaft via de De Fitnesstuin. De Moofie stick, welke we gebruiken tijdens beweegactiviteiten is populair onder bewoners. Hij is makkelijk te koppelen aan een geluidsbox waardoor de oefeningen met muziek nog leuker zijn om uit te voeren.
De tuin van Hart van Zuidland wordt door de producten van De Fitnesstuin steeds meer een belevingstuin. Dit jaar hebben we een aantal voelborden aangeschaft en de mooie eekhoorn. Laat het mooie weer maar komen! Voor Bernissesteyn hebben we een aantal beweegtoestellen aangeschaft. Deze werden direct na plaatsing meteen al goed gebruikt.
De informatie over levering en plaatsen van de toestellen wordt altijd goed gecommuniceerd via de mail. En als er iets is dan staan ze altijd paraat om al onze vragen te beantwoorden. Wij van Careyn zijn erg blij met de samenwerking.”